توجه: کاربران گرامی این سایت یک بخش آموزش تاسیس نموده است تا تعمیرات گام به گام انواع ایسیو ها را دراین بخش آموزش می دهد جهت اطلاع بیشتر با شماره تلفن 09119846282 از ساعت 6 بعدازظهرتا 8 بعدازظهر تماس بگیرید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتقاد از فروم

کاربر سایت mehdimah آواتار ها
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

انتقاد از فروم

با سلام خدمت شما
    فروم خوبی دارین ولی تعدادی ایرادات هست که نمیدونم چرا رفع نشده شاید هم بنا به سیاست های کاری فروم چنین تصمیماتی گرفتیم
    بنده در کل ایرادات اصلی که به نظرم میرسه رو مطرح میکنم امیدوارم اگر اشتباه متوجه نشده باشم نسبت به رفع اونها اقدام کنید
    یک اینکه در اکثر تایپیک ها بحث و گفتگویی صورت نگرفته یک نفر استارتر مطلب مطلب رو گذاشته و هیچ گفتگویی حول اون موضوع انجام نگرفته که این باعث میشه فروم به صورت مناسب اپدیت نشه و رتبه گوگلی که واقعا لیاقتش رو داره رو کسب نکنه علت این امر ور من در این تشخیص دادم که مطالب رو بیش از اندازه برای کاربران محدود کردین به طوری که حتی استارتر مطلب هم نمیتونه برای مطالبش توضیحات بنویسه
    دوم هم اینکه کمی هم مبلغ اشتراک رو کمی زیاد در نظر گرفتین و هم اینکه برای کاربران عمومی که باید از طریق گوگل به سایت مراجعه کنن و در مطالب شرکت کنن محدودیت های خیلی زیادی رو در بازدید از سایت قرار دادین
    امیدوارم اگر اشتباه از من نباشه کمی دندون گردی رو بزارید کنار و سعی کنید در گوگل رتبه های بالاتری رو کسب کنید

مدیرکل علیرضا آواتار ها
    سپاس ها
    35
    سپاس شده 370 در 233 پست
    این سایت برای افراد طراحی شده است که در شرکت ما آموزش تخصصی دیده اند تا با تعمیرات بروز باشند
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)